Poznańskie Skarby Miasta już w sprzedaży!

Tak wygląda okładka poznańskich Skarbów Miasta

Cały rok czekaliśmy na ten dzień i w końcu z nami są! Szóste Skarby Miasta zabiorą Was tym razem w pełną wrażeń i niesamowitych historii podróż do stolicy Wielkopolski! Książkę możecie już zamawiać w naszym sklepie! 

Poniżej znajdziecie kilka ważnych informacji. Prosimy przeczytajcie je uważnie. 

Wszystkich naszych czytelników zachęcamy do składania zamówień przez nasz sklep. To na razie jedyne miejsce, gdzie dostępne są Skarby Miasta. W pierwszym tygodniu sprzedaży spodziewajcie się niespodzianek dołączanych do waszych zamówień.

Jeżeli natomiast jesteście piłkarkami lub piłkarzami poznańskich klubów, prosimy Was o złożenie jednego zbiorczego zamówienia. W tym tygodniu kluby dostaną od nas egzemplarze promocyjne, wasi trenerzy z pewnością pokażą Wam książki i określą, jakie jest na nie zapotrzebowanie. Pozwoli to nam usprawnić dystrybucję. Zamówione w tym tygodniu Skarby dojadą na wasz najbliższy mecz.

Wszystkich z Was, którzy chcieliby kupić książki na meczach prosimy o śledzenie naszej strony internetowej i naszych kanałów w mediach społecznościowych. Bardzo cenimy sobie tę formę kontaktu, ale przez mocno skomplikowaną sytuację w kraju, na razie nie jesteśmy w stanie podać terminów meczów, na których dostępne będą Skarby. W każdym razie, w weekend 17-18.10 planujemy wpaść z książkami na kilka spotkań, więc bądźcie czujni.

Polecane wpisy