SKARBY TRÓJMIASTA - RUSZYŁA PRZEDSRZEDAŻ! - Skarby Miasta
995
post-template-default,single,single-post,postid-995,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

SKARBY TRÓJMIASTA – RUSZYŁA PRZEDSRZEDAŻ!

Już 8.listopada 2019 trafią do Was nowe Skarby Miasta a raczej… Skarby Trójmiasta! Jesteśmy dumni, że udało nam się odkopać wiele zapomnianych fascynujących historii.  Poznacie prawdziwą drużynę sierpnia, przejmującą historię Bałtyku ze strajkami na Wybrzeżu w tle. Przypomnimy losy Gedanii, klubu mogącego się pochwalić jedną z najpiękniejszych historii w polskim futbolu. Poznacie Dzidka Puszkarza, legendę Lechii Gdańsk. Piłkarze Arki stoczą wielki mecz w barwach TSS Stefan Batory. Polonia Gdańsk stanie oko w oko z reżimem Saddama Husajna a zawodnicy Santosu i innych trójmiejskich klubów wprowadzą Was w doskonały nastrój.

Piąta część Skarbów będzie liczyć nie mniej niż 170 stron. Oprócz reportaży o klubach znajdziecie też wywiady z Bobo Kaczmarkiem i Waldemarem Michalskim. Przypomnimy pierwszy mecz rozegrany po wyzwoleniu Gdańsku  a także wszystkie zakończone sukcesami finały Pucharu Polski. Nie zabraknie oczywiście zdjęć wszystkich trójmiejskich seniorskich drużyn, biorących udział w rozgrywkach ligowych… a także jeden w nich niezrzeszonej. 

Jeśli chcesz już teraz zamówić Skarby Trójmiasta, kliknij w ten link: https://bit.ly/2p7fLfd

 

Karina Molęda
karina.moleda@gmail.com